Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik wsparcia IT z językiem niemieckim

EJOT Polska Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie IT

  • Rejestracje zgłoszeń przez telefon, e mail i stronę internetową

  • Analizowanie problemów i błędów w obszarze sprzętu i oprogramowania ( level 1)

  • Rozwiązywanie problemów w obszarze oprogramowania ( level 1)

  • Przetwarzanie i utrzymywanie kont pracowników i uprawnień w ramach analizy błędów

  • Wsparcie w codziennych zadaniach biznesowych ( level 2)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu informatycznym

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, warunek obligatoryjny

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie wsparcia IT lub pomocy technicznej dla użytkowników IT

  • Dobra znajomość obecnego systemu operacyjnego Windows i popularnych aplikacji Microsoft

  • Znajomość aplikacji SAP

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji z ambitnymi zadaniami

  • Możliwość nabycia nowych doświadczeń zawodowych

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w Niemczech lub zdalnie

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

EJOT Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Grupa EJOT to międzynarodowa organizacja, posiadająca swoje zakłady produkcyjne i biura sprzedaży w 33 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowej i Azji Od 95 lat zaliczamy się do liderów technologii w branży budowlanej Cechuje nas stabilność i wartości charakterystyczne dla przedsiębiorstwa rodzinnego Nasz sukces zawdzięczamy nie tylko inwestycjom w nowoczesne technologie, ale również w zasoby ludzkie EJOT to globalna firma oferująca wiele możliwości i wyzwań

Przewiń do profilu firmy

Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu, wyślij do nas swoje CV w języku angielskim lub niemieckim z dopisaną klauzulą:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

EJOT Polska

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Jeżowska 9

42-793 Ciasna

tel. 34 35 10 660