Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik wsparcia księgowości z j. niemieckim

BLACHY PRUSZYŃSKI

  • Motaniec (pow. stargardzki)

    Motaniec (pow. stargardzki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego

  • comiesięczne przygotowywanie opisanych dokumentów dla biura księgowego

  • biezaca wspolpraca z niemieckim biurem ksiegowym

  • archiwizowanie dokumentów księgowych

  • udzielanie odpowiedzi na pojawiające się pytania oraz wyjaśnianie niezgodności (z klientami, dostawcami, biurem ksiegowym, bankami, instytucjami)

  • sprawy urzędowe

  • ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich

  • przygotowywanie prostych raportów z zakresu pracy działu

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)

  • doświadczenie w dziale księgowości

  • dobra znajomość pakietu MS Excel

  • sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

Mile widziane

  • praktyczna znajomość przepisów o VAT, w tym WDT, WNT, export, import, transakcje łańcuchowe

  • umiejętność obsługi programów: Comarch ALTUM oraz DATEV

  • znajomośćniemieckiego planu kont SKR04

Profilem działalności firmy Blachy Pruszyński jest produkcja i dystrybucja stalowych pokryć dachowych i elewacji.

Grupa Pruszyński prowadzi działalność na wielu rynkach zagranicznych.

Przewiń do profilu firmy