Pracownik Wsparcia Magazynu

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów operacyjnych w procesie magazynowania oraz wsparcie pracowników operacyjnych,

  • Kontrola procesów przepływu materiałów w danym obszarze magazynowania,

  • Zapewnienie wsparcia dla użytkownika oraz obsługiwanych urządzeń od momentu wystąpienia problemu aż do jego zakończenia,

  • Raportowanie zespołowe w zakresie i rodzajach zgłaszanych błędów oraz działań naprawczych,

  • Zgłaszanie problemów systemowych i technicznych,

  • Wdrażanie działań naprawczych oraz proponowanie usprawnień w procesie magazynowym,

  • Współpraca z pozostałymi działami oddziału w zakresie utrzymania ciągłości procesów magazynowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy magazynowej min. 1 rok,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Mile widziana min. znajomość języka angielskiego na poziomie B1,

  • Znajomość systemów zarządzania magazynami WMS będzie dodatkowym atutem,

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Pasja w poszukiwaniu rozwiązań oraz gotowość do uczenia się,

  • Umiejętność współpracy w grupie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

DHL Supply Chain jest wiodącym na świecie dostawcą logistyki kontraktowej. Jako duża, globalna firma oferujemy niezliczone możliwości rozwoju, zróżnicowane ścieżki kariery na poziomie lokalnym i globalnym, a także bogate świadczenia pracownicze.

Przewiń do profilu firmy