Pracownik wsparcia prac związanych z Poznańskim Festiwalem Nauki i Sztuki

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad sprawnym obiegiem informacji i dokumentów

  • opracowywanie i prowadzenie bazy danych

  • współpraca z jednostkami ogólnouniwersyteckimi zapewniającymi realizację projektu

  • tworzenie, wprowadzanie i aktualizacja treści na stronie internetowej www.festiwal.amu.edu.pl

  • prowadzenie działań w social mediach w tym serwis YouTube

  • monitorowanie, analizowanie oraz raportowanych danych z Google Analytics

  • przygotowanie dokumentacji dla patronów honorowych, medialnych oraz szkół

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze marketingu lub pokrewnym

  • doświadczenie w pracy w promocji i/lub marketingu

  • dobra organizacja pracy, samodzielność, zmysł analityczny, przywiązywanie wagi do szczegółów

  • sprawne poruszanie się w pakiecie Office 365 w tym szczególnie Excel i Power Point

  • podstawowa znajomość Google Analitics oraz CMS WordPress

  • umiejętność redagowania tekstów i tzw. „lekkie pióro”

  • wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne, komunikatywność

To oferujemy

  • udział w unikalnych projektach marketingowo-promocyjnych

  • rozwój kwalifikacji zawodowych m.in. poprzez dostęp do narzędzi

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • atmosferę szacunku i współpracy

Jeden z najlepszych ośrodków akademickich i badawczych w Polsce, uczelnia łącząca tradycję, wybitne osiągnięcia naukowe z atrakcyjnymi i nowoczesnymi programami kształcenia.

Przewiń do profilu firmy