Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Wsparcia Procesów Magazynowych - Warszawa, Mineralna 15

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 18.03.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej
    pod względem wielkości międzynarodowej sieci
    kurierskiej w Europie.

    Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy
    ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na
    terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy
    z blisko 9500 osób, którym zapewniamy stabilne
    warunki zatrudnienia i szerokie możliwości rozwoju.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów/ek, którzy podejmą się zadań w ramach:

    Wsparcia Procesów Magazynowych
    Warszawa

    Wybrana osoba będzie wpierała zespół w następujących zadaniach:

    • kompletacja zamówień z użyciem terminala bezprzewodowego,
    • przyjmowanie dostaw z użyciem terminala bezprzewodowego,
    • rozładunek i załadunek pojazdów.

    Oferujemy:

    • współpracę w oparciu o umowę zlecenia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży logistycznej i rozwój dotychczasowych umiejętności,
    • stabilny system wynagrodzeń,
    • szkolenia,
    • terminowość wypłat,
    • owocowe poniedziałki.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • odpowiedzialności i uczciwości,
    • dyspozycyjności – gotowości do wsparcia Magazynu w godzinach 7.00 – 15.00, 12.00 – 20.00,
    • dokładności, sumienności i rzetelności

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DPD Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (DPD) z siedzibą w Warszawie przy ul. Mineralnej 15, 02-274 Warszawa. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.