Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik wsparcia produkcji

AIUT Sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż elementów elektronicznych

  • kontrola wytwarzanego produktu

  • obsługa maszyn

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • chęć do podjęcia długofalowej współpracy

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • dobra organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka zdrowotna, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach)

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • szerokie możliwości rozwoju

AIUT jest prywatną firmą inżynierską dostarczającą złożone systemy techniczne dla klientów przemysłowych na całym świecie. Dostarczane rozwiązania obejmują stanowiska zrobotyzowane, linie produkcyjne, systemy komunikacyjne IoT, systemy IT zarządzania ruchem i zasobami. AIUT tworzy własne produkty w oparciu o innowacyjne technologie, które są częścią wdrażanych systemów.

Przewiń do profilu firmy