Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Wsparcia Produkcji

  • Rzeszów, Rudna Mała (pow. rzeszowski), Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NETUR Polska Sp. z o.o.

    Netur specjalizuje się w opracowywaniu i obróbce wysoko precyzyjnych komponentów lotniczych. Firma istnieje od 1978 roku, a jej inwestycje w talent, stały rozwój umiejętności i wydajne procesy są gwarancją innowacyjnych produktów najwyższej jakości. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rzeszów, Rudna Mała (pow. rzeszowski), Jasionka (pow. rzeszowski)

    Opis stanowiska:

    • Przygotowanie części przed ich kontrolą finalną,
    • Gratowanie części zgodnie z dokumentacją technologiczną,
    • Raportowanie prac zgodnie z wymaganiami,
    • Posługiwanie się narzędziami ślusarskimi oraz przyrządami pomiarowymi,
    • Znakowanie części zgodnie z dokumentacją technologiczną przy pomocy odpowiednich narzędzi,
    • Przygotowanie oraz pakowanie gotowych części do wysyłki.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie,
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych i umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych,
    • Umiejętność organizacji pracy własnej,
    • Umiejętność pracy zespołowej.

    Nasza oferta:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej i ubezpieczeń na życie,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej, pracującej w oparciu o standardy pracy w branży lotniczej,
    • Pracę w rozwijającej się w Polsce firmie, posiadającej 40 letnie doświadczenie na rynku Kanadyjskim,
    • Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Netur Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jesionce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Netur Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jesionce. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Praca Pracownik biurowy, Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie - Pracuj.pl

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Netur Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionka 954, 36-002 Jasionka zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Netur Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionka 954, 36-002 Jasionka. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.