Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Wsparcia Produkcji

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

                Work & People Sp. z o. o jest Agencją Zatrudnienia (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej. Zasady, którymi się kierujemy zarówno w odniesieniu do naszych klientów oraz pracowników, to partnerstwo i zaufanie.

    Dla naszego Klienta firmy aktualnie poszukujemy kandydatów z Ukrainy zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisko:
    PRACOWNIK WSPARCIA PRODUKCJI
    Miejsce pracy: Wrocław (okolice)

    Obowiązki:

    • kontrola jakości wyrobów,
    • pakowanie, sortowanie,
    • proste czynności montażowe,

    Wymagania:

    • dyspozycyjność na 3 zmiany,
    • motywacja i zaangażowanie,
    • zdolności manualne,

    Oferta:

    • stawka od 12 zł – 13 zł netto/h (na rękę)
    • umowa zlecenie,
    • miła atmosfera,
    • oferujemy zakwaterowanie płatne 200 zł miesięcznie oraz bezpłatne przejazdy do miejsca wykonywania czynności.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

    Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."