Oferta pracy

Pracownik Wsparcia Recepcji i Magazynu

DPD Polska

  • Śrem

    Śrem, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów,

  • przyjmowanie i wydawanie przesyłek Klientom,

  • udzielanie Klientom kompleksowych informacji w zakresie świadczonych usług,

  • skanowanie i sortowanie przesyłek na magazynie,

  • codzienne czynności związane z funkcjonowaniem biura.

Nasze wymagania

  • komunikatywność, otwartość i nastawienie na współpracę,

  • doświadczenie w pracy z klientem,

  • sprawne posługiwanie się komputerem – w szczególności pakietem MS Office,

  • dążenie do realizacji powierzonych zleceń,

  • umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków.

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenia,

  • współpracę ze stabilną firmą,

  • możliwości zdobywania doświadczenia,

  • pozytywną atmosferę w zgranym zespole.

  • Benefity

  • realna możliwość rozwoju

Etapy rekrutacji
1

selekcja CV

2

kontakt telefoniczny

3

spotkanie rekrutacyjne

DPD Polska

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko

10000 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez aplikację.