Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Wsparcia Sprzedaży

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma FRoSTA Sp. z o.o. wiodący producent mrożonych produktów rybnych, warzyw i dań gotowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Główne zadania:
    • pełne wsparcie administracyjne  KAM na terenie Europy
    • przygotowywanie dokumentacji i ofert do przetargów
    • współpraca z innymi działami np. rozwojem produktu czy zapewnienia jakości
    • administrowanie tzw. master-files, implementacja nowych produktów do systemu DEPO
    • administrowanie warunkami i cenami w systemie SAP
    • rozwijanie opakowań - wprowadzanie nowych oraz aktualizacja istniejących
    • współpraca z działem zarządzania łańcuchem dostaw w kwestii dostępności produktów (produkcja, surowce, dostawy itp.)

    Twój profil:

    • ukończone studia wyższe na kierunku: zarządzanie w biznesie, ekonomia lub pokrewne
    • biegła znajomość języka angielskiego jest bezwzględnie wymagana
    • znajomość innych języków europejskich będzie dodatkowym atutem
    • pierwsze doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
    • myślenie zorientowane na rozwiązaniach i na klienta
    • umiejętność pracy pod presją/ w stresie
    • otwartość i kreatywność
    • gotowość do odbywania podróży służbowych

    Oferujemy:

    • ciekawą i odpowiedzialną pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
    • dobrą atmosferę pracy w oparciu o zasady i wartości FRoSTA
    • pracę w dynamicznym, ambitnym i profesjonalnym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk

     Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję i zobowiązujemy się do przetwarzania danych osobowych tylko w celach rekrutacyjnych.

    Administratorem danych jest Frosta Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszcz 85-778, Witebska 63 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.