Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik wsparcia sprzedaży z j. niemieckim

Dunlop Conveyor Belting Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Chorzowska 6, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dunlop Conveyor Belting Polska Sp. z o.o.

Chorzowska 6

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie całym procesem sprzedaży, od zapytania ofertowego do zamówienia (w tym: otrzymanie danych wejściowych, analizowanie historii sprzedaży, kalkulowanie ceny, przygotowanie oferty dla klienta).

  • Aktualizowanie wewnętrznych baz danych dotyczących klientów.

  • Wspieranie codziennej pracy wewnętrznego działu sprzedaży.

  • Komunikowanie się drogą mailową z zagranicznymi oddziałami firmy.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego ( min. poziom A2).

  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B1).

  • Preferowane wykształcenie wyższe.

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Dobra znajomość MS Office (w tym MS Excel, MS Word).

  • Zdolności analityczne i dokładność.

  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole, otwartość.

  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat w godzinach biznesowych.

  • Mile widziana znajomość innych języków obcych: włoski, francuski, hiszpański, holenderski, rosyjski.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po 3 miesięcznym okresie próbnym).

  • Dofinansowanie do karty sportowej.

  • Bezpłatna opieka medyczna.

  • Bezpłatne ubezpieczenie na życie.

Dunlop Shared Services Center - jest częścią globalnej firmy Dunlop, która jest liderem w produkcji gumowych taśm przenośnikowych. Dunlop to światowa marka, za którą stoi międzynarodowy zespół wykwalifikowanych specjalistów, sieć nowoczesnych fabryk, magazynów oraz centrów serwisowych. Codziennie dostarczamy nasze produkty do ponad 150 krajów w całej Europie, Afryce, Ameryce Południowej, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Przewiń do profilu firmy