Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik wsparcia systemów finansowo-księgowych (praca w IT)

Tensoft Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc techniczna i wsparcie pracy użytkowników systemu AdAS,

  • Wdrażanie i konfigurowanie produktów informatycznych,

  • Zdalny lub bezpośredni kontakt z klientem,

  • Udział w procesie testowania i doskonalenia systemu,

  • Tworzenie wydruków i raportów dla klientów,

  • Przygotowanie instrukcji i dokumentacji wdrożeniowej.

Nasze wymagania

  • Gotowość do nabywania nowej wiedzy i otwartość na nowe technologie,

  • Umiejętność pracy z ludźmi, wysoka kultura osobista i rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • Zorganizowanie i terminowość,

  • Umiejętności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów.

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu rachunkowości / finansów publicznych,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość baz danych /języka SQL,

  • Umiejętność tworzenia skryptów/wydruków/raportów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Profesjonalne narzędzia pracy,

  • Przejrzysty proces wdrożenia na stanowisko,

  • Wsparcie rozwoju zawodowego i zaangażowanie w ciekawe projekty,

  • Nabycie eksperckiej wiedzy m.in. z zakresu zarządzania bazami danych, przygotowania skryptów, obsługi programów klasy ERP,

  • Satysfakcję z wykonywanej pracy,

  • Przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Tensoft Sp. z o.o.

Firma Tensoft Sp. z o.o. jest producentem systemu AdAS (Aplikacje dla Administracji Samorządowej).

Firma Tensoft prowadzi projekty oraz wdrożenia w oparciu o certyfikowanych kierowników projektu (Prince2), oraz stosuje zintegrowany system zarządzania zgodny z ISO 9001:2015

i ISO 27001:2013.

Misją firmy Tensoft jest informatyczne wspieranie administracji publicznej w zakresie

e-Usług oraz podniesieniu efektywności administracji dzięki stosowaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli spełniasz jeden z poniższych punktów, aplikuj do nas i zdobądź jeden z zawodów przyszłości.

  • Posiadasz wiedzę/kursy/wykształcenie z zakresu rachunkowości?

  • Pracowałeś na systemach finansowo-księgowych?

  • Posiadasz wykształcenie informatyczne?

  • Masz doświadczenie przy wdrażaniu systemów ERP?