Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Wsparcia Systemu ERP

Fashion Trends Group Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Comarch ERP

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

W ramach rozbudowy naszego wewnętrznego Dzialu IT firmowego poszukujemy osoby na stanowisko Administratora Comarch XL.

Praca opiera się w 80% na realizowaniu przez nasz wewnętrzny system helpdesk zgłoszeń pracowników pozostałych działów, jak księgowość, marketplace itp.

W ramach pozostałych 20% weźmiesz udział w projektach integracji między rozwiązaniami Działu IT, a Comarch.

Twój zakres obowiązków

  • realizacja codziennych zgłoszeń działów w firmie przez helpdesk

  • podnoszenie wiedzy pozostałych pracowników firmy z korzystania Comarch XL

  • tworzenie raportów BI

  • administrowanie zasobami licencji i użytkowników w Comarch ERP

  • tworzenie zapytań SQL

  • monitorowanie środowiska Comarch w firmie oraz rozwijanie narzędzi do jego analizy razem pozostałymi osobami w dziale IT

  • udział w projektach IT związanych z Comarch ERP

  • kontakt z naszym partnerem

Nasze wymagania

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomości struktury baz danych Comarch ERP

  • dobrej znajomości języka SQL

  • praktycznej znajomości Windows Server

  • komunikatywności oraz sumienności

Tak pracujemy nad projektem

  • środowiska testowe

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • mentoring

    • przestrzeń do eksperymentowania

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • Dostęp do materiałów edukacyjnych, kursów i szkoleń oraz IT Campów

    • Premie kwartalne od zrealizowanych projektów w tym okresie

    • Możliwość szybkiego rozwoju i awansu

    • Pracę w stabilnej firmie będącej jedną z głównych dostawców marek takich jak Adidas, Nike itp.

    • Atrakcyjne rabaty (marki z portfolio SneakerStudio i YesSport)

    • Pracę w świetnej atmosferze bez korporacyjnej zadyszki (pod względem całej firmy jak i działu)

    • Korzystną umowę B2B (oprócz podstawowej pensji pokrywamy koszty z tytułu prowadzenia DG) / UoP

    • Benefity

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • spotkania integracyjne

    • brak dress code’u

    • parking dla pracowników

    • paczki świąteczne

    Fashion Trends Group Sp. z o.o.

    FTG, a właściwie Fashion Trends Group to spółka zarządzająca takimi markami jak YesSport oraz SneakerStudio. Oba brandy łączy zamiłowanie do sportowego stylu oraz jego wypadkowej - casualu. Jesteśmy jednym z liderów w branży multibrandowych, specjalistycznych sklepów sportowych oraz wiodących sneakerstore w Polsce. Działamy na rynku od 2007 roku. Miejsce pracy: FTG ul. Krakowska 87, Skawina - oddział Kraków (Kompleks PLATINET).

    Przewiń do profilu firmy