Pracownik Wsparcia Technicznego – Demonstrator Urządzeń Spawalniczych

Fronius Polska Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo i wsparcie techniczne w zakresie aplikacji spawalniczych

  • Prezentacja urządzeń i procesów spawalniczych

  • Szkolenia z zakresu obsługi i eksploatacji urządzeń spawalniczych FRONIUS

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Znajomość języka angielskiego

  • Aktualne certyfikaty spawalnicze na podstawowe metody (TIG, MIG/MAG, MMA) mile widziane

  • Praktyczna umiejętność spawania metodami (TIG, MIG/MAG, MMA) – warunek konieczny

  • Teoretyczna i praktyczna wiedza w zakresie procesów spawania

  • Umiejętność oceny złącza spawanego i weryfikacji wad spawalniczych

  • Umiejętność wykonywania pokazów spawania i prowadzenia prezentacji sprzętu,

  • Umiejętność przekazywania wiedzy i pracy w zespole,

  • Gotowość do podróży służbowych na wyznaczonym terenie,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość branży przemysłowej lokalnego rynku.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie – światowego lidera w segmencie technologii spawania,

  • pracę w wyjątkowo zgranym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Fronius Polska Sp. z o.o.

Światowy lider w dziedzinie technologii spawania, systemów ładowania akumulatorów i elektroniki solarnej. Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej firmy:

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy