Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik wsparcia technicznego IT

A4 Polska Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa IT naszych klientów

  • wsparcie informatyczne dla użytkowników sieci komputerowej

  • bieżące utrzymanie i serwisowanie systemów operacyjnych Windows, urządzeń peryferyjnych i aplikacji biurowych

  • instalacja oraz konfiguracja nowych stacji roboczych

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem oraz oprogramowaniem

  • rozwiązywanie incydentów w ramach pierwszej linii wsparcia

  • współpraca z zespołami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury i systemów IT

Nasze wymagania

  • dobra znajomość zagadnień zw. z sieciami komputerowymi

  • dobra znajomość systemów operacyjnych Windows

  • dobra znajomość aplikacji biurowych MS Office 2010/2013/2016

  • wiedza na temat sprzętu komputerowego oraz sprzętu peryferyjnego

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność budowania dobrych relacji z klientem

  • umiejętność serwisowania sprzętu komputerowego

  • Znajomość jęz. angielskiego co najmniej na poziomie umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w konfiguracji urządzeniami firmy mikrotik, ubiquiti

  • oświadczenie Instalacji i konfiguracji serwerów sieciowych NAS – QNAP, Synology

  • Doświadczenie w administracji Active Directory

  • znajomość podstaw obsługi baz danych MS SQL

  • doświadczenie w administracji Microsoft Hyper-V

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • pracę w zgranym i sympatycznym zespole

  • wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Przedsiębiorstwo A4 Polska istnieje od 2001 roku. Od 2004 roku zajmujemy się outsourcingiem usług zarządzania drukiem. W ten sposób nasza firma stała się jednym z pierwszych przedsiębiorstw działających na tym rynku.

Misją Firmy jest stały rozwój i ustawiczne podążanie za potrzebami naszych Klientów. Dlatego, wyprzedzając ich oczekiwania, wprowadzamy nowe usługi i produkty dla biznesu. W ten sposób, każdego dnia, zdobywamy naszych Klientów od nowa. Chcemy być blisko ich potrzeb, otwierać przed nimi świat nowych możliwości środowiska biurowego, dzięki czemu będą rozwijać się jeszcze szybciej!

Przewiń do profilu firmy