Oferta pracy

Pracownik wsparcia technicznego

Industrial Solutions Group Sp. z o.o.O firmie

  • Stalowa Wola, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Industrial Solutions Group jest generalnym dystrybutorem amerykańskiego koncernu Quaker Houghton i specjalizuje się w optymalizacji procesów produkcyjnych.

W związku z rozwojem działalności poszukujemy osób w okolicach Stalowej Woli na stanowisko:
Pracownik wsparcia technicznego
w obszarze Usług Gospodarki Smarowniczej
(Total Fluid Management)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa w zakresie gospodarki smarnej na terenie wybranego zakładu
  • Prowadzenie raportów (zużycia środków smarnych)
  • Wdrażanie rozwiązań i innowacji w celu usprawnień technicznych i rozwoju firmy

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i pozytywne podejście do wyzwań
  • Uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem elektrycznym i spalinowym
  • Wiedza i znajomość środków smarnych, obróbkowych, chłodziw oraz ich zastosowań – mile widziane
  • Doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania ruchu – mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie – umowa o pracę
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
  • Pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciski Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy