Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik wsparcia technicznego

PRYWATNA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA NOWAK & NOWAK - sp. z o.o.

Filtrowa 29b

Chełmińskie Przedmieście

Toruń

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • PHP

  • VoIP

O projekcie

Poszukujemy kandydata do pracy w obszarze technicznym placówek medycznych na terenie Torunia, który będzie posiadał wiedzę oraz umiejętności techniczne, najlepiej podparte doświadczeniem zawodowym lub wykształceniem.

Twój zakres obowiązków

  • Reagowanie na bieżące problemy użytkowników wszelkich sprzętów – od komputerów, przez sprzęt medyczny na instalacjach obejmujących całe budynki kończąc

  • Bieżące prowadzenie spraw z obszaru swoich działań w systemie informatycznym

  • Wsparcie techniczne

  • Organizacja stanowisk komputerowych

  • Utrzymania ciągłości pracy sprzętów

  • Kontakty z serwisami technicznymi, umawianie terminów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z dziedziny informatyki lub elektroniki

  • Umiejętności techniczne

  • Kreatywność i umiejętność logicznego myślenia

  • Znajomość budowy i zasady działania sieci komputerowych

  • Wiedza nt. działania i konfiguracji systemu kontroli dostępu, monitoringu wizyjnego, centrali telefonicznych

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie z zakresu PHP, VoIP, SEO

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta

To oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • Zatrudnienie w wymiarze do pełnego etatu

  • Forma zatrudnienia do ustalenia

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i kształcenia się

Będziesz miał kontakt z:

  • Ludźmi

  • Sprzętem komputerowym oraz biurowym

  • Sprzętem medycznym

  • Instalacjami technicznymi

  • Oprogramowaniem medycznym, inwentarzowym i helpdeskowym

  • Zewnętrznymi dostawcami usług i produktów

Przychodnia Lekarska Nowak&Nowak Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik wsparcia technicznego.

Przewiń do profilu firmy