Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik wsparcia technicznego z językiem niemieckim

EFT-Systems GmbHO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne dla klientów (telefon / email)

  • Analiza i identyfikacja wzorców błędów

  • Wsparcie techniczne dla uruchamianych oraz działających systemów magazynowania energii

  • Zdalne podtrzymanie pracy instalacji

  • Korzystanie z najnowszych narzędzi do monitorowania oraz komunikacji z naszymi produktami w całej Europie

  • Obsługa wiadomości w zgłaszanych w systemie „ticket’ów”

  • Samodzielna obsługa ticket’ów w celu znalezienia rozwiązania problemów (uwzględniająca samodzielne zamawianie części zamiennych w razie potrzeby)

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiające swobodną pracę na stanowisku i obsługę zagadnień technicznych (czasami konieczność radzenia sobie z regionalnymi dialektami)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość innych języków (włoski, francuski…)

  • Minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta, centrum usług wspólnych, hotline

  • Umiejętności przeprowadzania analiz w celu znalezienia najodpowiedniejszego rozwiązania dla klienta, także w złożonych sprawach

  • Znajomość budowy i zasad funkcjonowania urządzeń mile widziana

  • Przyjazne ustosunkowanie do klienta i umiejętność budowania relacji (przez telefon oraz email)

  • Nastawienie na wsparcie klienta, otwartość na wyzwania i umiejętność przyswajania nowej wiedzy, i nastawienie na dostarczanie wysokiej jakości rezultatów

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole oraz dostosowania do szybkiego tempa pracy

  • Model pracy – praca zdalna (home office). Wymagane stabilne łącze internetowe.

To oferujemy

  • Ciekawe wyzwania w zaangażowanym zespole i stale rozwijającej się firmie na młodym, rosnącym rynku energii odnawialnej

  • Płaska struktura organizacyjna, skrócona ścieżka decyzyjna, swoboda kreatywności i elastyczność

  • Zróżnicowany zespół, łączący dynamizm z doświadczeniem

  • Atmosfera równowagi pomiędzy nadzorem a samodzielnym rozwojem

O nas

EFT – Systems GmbH operuje na dynamicznie rozwijającym się rynku energii odnawialnej. Stale rosnący zespół EFT-Systems postawił sobie za cel oferowanie najlepszej jakości wsparcia technicznego dla swoich systemów magazynowania energii , którymi się opiekuje.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim, za pomocą formularza

  • warunek konieczny