Ta oferta pracy jest nieaktualna od 141 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik wsparcia w Zespole Help Desk

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Pramerica Życie TUiR SA należy do Prudential Financial, Inc. (PFI*), jednej z największych instytucji finansowych na świecie, z ponad 140-letnią historią. W Polsce oferujemy zindywidualizowane ubezpieczenia na życie dopasowane do potrzeb klientów indywidualnych i firm. Jesteśmy wielokrotnym zdobywcą tytułu Najlepszy Pracodawca. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Wsparcie w Zespole Help Desk
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref: W/HD/03/18

    Opis stanowiska:

    • Udział w projekcie wymiany komputerów w Centrali i Oddziałach,
    • Obsługa stanowisk pracy w zakresie tworzenia stanowisk, instalacji komputerów, bieżącego rozwiązywania problemów,
    • Przygotowywanie i aktualizację sprzętu komputerowego dla pracowników firmy,
    • Wykonywanie prac administracyjno - biurowych w Dziale IT,
    • Bieżące wsparcie użytkowników centrali oraz działu.

    Wymagania:

    • Student/ka kierunków informatycznych, finansowych, administracyjnych i pokrewnych,
    • Dobra organizacja pracy własnej,
    • Komunikatywność i nastawienie na współpracę,
    • Dyspozycyjność (ok. 35-40h tygodniowo),
    • Prawo jazdy kat. B (gotowość do wyjazdów),
    • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie dobrym w mowie i piśmie.

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,
    • Poznanie specyfiki pracy w dziale IT,
    • Kilkumiesięczny projekt w oparciu o umowę zlecenie,
    • Biuro w centrum Warszawy.

    Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku:

    Na Twoje zgłoszenie czekamy do 30/03/2018 r.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Pramerica Życie TUiR SA z siedzibą w Warszawie 00-854, al. Jana Pawła II 17, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

    Oferty nie zawierające powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

    D O Ł Ą C Z   D O   N A S   !!!
    * - Pramerica to marka stosowana przez Prudential Financial, Inc. (PFI), spółkę zarejestrowaną w Stanach Zjednoczonych. PFI nie jest powiązany kapitałowo, ani w żaden inny sposób z Prudential plc w Wielkiej Brytanii.

    bottom