Pracownik wtryskarni

  • Poznań, Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 21.06.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 21.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy producentem nowoczesnych domofonów. Wprowadzamy innowacyjne, niespotykane u innych producentów rozwiązania. Cały proces – od projektu, aż do zapakowania gotowego urządzenia odbywa się w naszej firmie, w Suchym Lesie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kolejnych osób do naszego zespołu :) Dołącz do nas jako:

    Miejsce pracy: Poznań, Suchy Las (pow. poznański)

    Obowiązki:

    • obsługa maszyn wtryskowych,
    • przygotowanie maszyn pod plan produkcyjny,
    • wstępna obróbka elementów wylewanych na maszynie (odcinanie układów wlewowych),
    • odbiór detali z maszyny wtryskowej,
    • kontrola i weryfikacja wyprodukowanego produktu.

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie przy obsłudze wtryskarek,
    • sumienność, dokładność podczas wykonywania pracy,
    • chęć uczenia się (oferujemy przyuczenie do obsługi maszyn),
    • ogólna znajomość narzędzi pomiarowych,
    • ogólna wiedza mechaniczna mile widziana,
    • zdolności manualne oraz spostrzegawczość.

    Oferujemy:

    • praca stacjonarna,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • brak sezonowości – stabilna praca.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Więcej o nas na: http://www.aco.com.pl/

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ACO Sp. z o. o. sp. komandytowa, ul. Diamentowa 7, 62-002 Suchy Las (Administrator danych osobowych), wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez ACO Sp. z o.o. sp. komandytowa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ACO Sp. z o. o. sp. komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: rekrutacja@aco.com.pl.

    Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), f) ogólnego rozporządzeniu o ochronie danych osobowych z 27-04-2016 (RODO), w celach rekrutacyjnych.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. ACO Sp. z o.o. sp. komandytowa nie udostępnia danych ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowych.

    Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału  w procesie rekrutacyjnym.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro@aco.com.pl lub telefonicznie 61 843 93 71.