Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik wykończeniowy

ATERIMA WORK

  • Chambéry, Francja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie podłoża do malowania

  • malowanie

  • montaż płyt kartonowo - gipsowych

  • układanie płytek i glazury przy użyciu kleju

Wymagania pracodawcy

  • min. 4 lata doświadczenia w zawodzie

  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od stycznia

  • podstawowa znajomość j. francuskiego lub j. angielskiego

  • znajomość rysunku technicznego

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania

Pracodawca oferuje

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta

  • polską umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

  • 13,40 EUR brutto / godz. za 35 godzin tygodniowo (na stawkę składa się 11,07 EUR stawki bazowej + 10% z tytułu umowy o pracę tymczasowa + 10 % z tytułu dodatku urlopowego)

  • zapewnione nadgodziny, płatne wg przepisów francuskich (powyżej 35 godz.+25% stawki, powyżej 43 godz.+50% stawki)

  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia

  • dodatek żywieniowy 10,50 EUR brutto za każdy dzień roboczy

  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • częściowy zwrot kosztów podróży do Francji

ATERIMA WORK jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 27025. U nas masz gwarancję sprawdzonych miejsc pracy oraz satysfakcjonującego wynagrodzenia.

Przewiń do profilu firmy