Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik wykończeniowy

Daar Personal Service GmbhO firmie

  • Niemcy, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

DAAR Personal Service GmbH jest liderem w branży HR na niemieckim rynku. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko:

Pracownik wykończeniowy (regipsy, malowanie, szpachlowanie) - blisko Berlina

Zadania:

  • przygotowanie powierzchni, szpachlowanie, tynkowanie, gipsowanie
  • malowanie pomieszczeń
  • montaż płyt gipsowych

Wymagania:

  • doświadczenie przy wykończeniach wnętrz
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację na stanowisku pracy (podstawowy/komunikatywny)
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • wynagrodzenie 11 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości do 60 EUR netto za każdy przepracowany dzień (około 2600 EUR netto/miesiąc)
  • praca na dłuższy okres czasu
  • zorganizowane zakwaterowanie w pokojach 1 os.
  • liczne nadgodziny płatne 125%
  • kontakt z biurem w języku polskim
  • nie prowadzimy Zeitkonta
Dołącz do naszego zespołu już dzisiaj i wspólnie kreujmy przyszłość!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne