Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik wykończeniowy w transporcie kolejowym

InterKadra Sp. z o.o.

  • Brugia, Belgia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Nasz klient to firma produkująca wszelkiego rodzaju pociągi, pojazdy szynowe oraz wszystkie inne rozwiązania transportu kolejowego. Obecnie dla naszego Klienta w Belgii prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik wykończeniowy/monter w transporcie kolejowym

Twój zakres obowiązków

  • zmontowanie za pomocą określonej technologii odpowiednich części wg instrukcji pracy/rysunku technicznego,

  • montaż siedzeń, stołów, toalet, paneli i sufitów, montaż rur i złączek,

  • zgłaszanie wszelkich odchyleń/niezgodności w przypadku zauważenia/porównania z rysunkiem technicznym,

  • terminową obsługę zleceń produkcyjnych,

  • pracę zgodnie z procesem.

Wymagania pracodawcy

  • znajomość języka angielskiego w stopniu A2/B1,

  • doświadczenie techniczne przy montażach, wykończeniach,

  • prawo jazdy kat. B + samochód do wyjazdu (mile widziane, ale niekonieczne),

  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę ze stawką 15,51 € brutto/h,

  • wypłatę do 10-tego każdego m-ca,

  • dodatek transportowy + kilometrówka,

  • bonus dla kierowcy,

  • zakwaterowanie,

  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,

  • opieka przez cały okres współpracy,

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w jednej z największych firm międzynarodowych zajmującą się produkcją pociągów!

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy