Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik wykwalifikowany CNC (k/m/x) - operator tokarki i frezarki

Wolf Fertigungs- und Fügetechnik GmbH

10 501,26 brutto / mies.
  • Wildermieming, Austria

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obróbka metalu

  • Sterowanie CNC, programowanie maszyn

Nasze wymagania

  • Masz ukończoną szkołę zawodową w zakresie obróbki metalu i kilkuletnie doświadczenie w pracy?

  • Możesz się poszczycić znajomością sterowania CNC i masz doświadczenie w programowaniu maszyn?

  • Praca na dwie zmiany wpisuje się w Twój rytm?

  • Chcesz dołączyć do odnoszącego sukcesy zespołu?

  • Jeżeli posługujesz się biegle językiem niemieckim, czekamy na Twoje dokumenty zgłoszeniowe.

To oferujemy

Oferujemy ekscytujące środowisko pracy w młodym, dynamicznym zespole oraz ponadprzeciętny pakiet świadczeń socjalnych. Minimalne wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym wynosi 2328,44 EUR brutto; w zależności od kwalifikacji i doświadczenia możliwa jest wyższa płaca.

Firma Wolf Fertigungs- und Fügetechnik GmbH jest liczącym się dostawcą systemów w dziedzinie techniki wysokiej próżni. Do produkcji elementów i podzespołów kompozytowych stosujemy najnowocześniejsze technologie, takie jak pięcioosiowa obróbka skrawaniem, lutowanie próżniowe w specjalnych komorach ciśnieniowych, spawanie TIG wspomagane robotami oraz montaż w pomieszczeniach o podwyższonym poziomie czystości.

Przewiń do profilu firmy