Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik z doświadczeniem pracy na wysokości - technik Instalator

HADAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

18 00022 000 brutto / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • FIRMA TELEKOMUNIKACYJNA HADAR ZATRUDNI TECHNIKA-INSTALATORA DO PRACY PRZY REALIZACJI PROJEKTÓW 5G W KRAJU I ZA GRANICĄ -NORWEGIA,SZWECJA,FINLANDIA,DANIA

  • PRACOWNIKOM Z NIEWIELKIM DOŚWIADCZENIEM W PRACY NA WYSOKOŚCI I W PRACACH INSTALACYJNYCH OFERUJEMY SZYBKIE PRZESZKOLENIE PRZYGOTOWUJĄCE DO PRACY W WYMIENIONYCH PROJEKTACH

  • Opis stanowiska:

  • Instalacja szaf telekomunikacyjnych, stacji bazowych telefonii bezprzewodowej, urządzeń radiowych.

  • Instalacja systemów antenowych stacji bazowych.

  • Uruchomienie sprzętu teletransmisyjnego ( konfiguracja urządzeń, integracja z siecią, testy serwisów).

  • Instalacja i uruchomienie linii radiowych.

  • Deinstalacja urządzeń teletransmisyjnych.

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • Niezbędna jest gotowość do pracy w systemie delegacyjnym w Polsce i za granicą.

  • Doświadczenie w pracach monterskich ( elektrycznych, budowlanych).

  • Doświadczenie, lub predyspozycje do pracy na wysokości.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • MILE WIDZIANE:

  • Uprawnienia SEP do 1kV.

  • Doświadczenie w pracach monterskich - wysokościowych poparte certyfikatem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Pracę przy kontrakcie zagranicznym w delegacji.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

  • Szkolenia wysokościowe/uprawnienia SEP.

O nas

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji telekomunikacyjnych: pozyskiwaniem nieruchomości, prowadzeniem spraw formalnych, projektowaniem stacji bazowych telefonii komórkowych, dostępu radiowego, sieci rozdzielczych, magistralnych, światłowodowych oraz wykonawstwem, przeglądami i obsługą istniejących inwestycji.

Celem naszej Firmy jest osiągnięcie i utrzymanie pozycji kluczowego dostawcy usług związanych z projektowaniem, budową i utrzymaniem infrastruktury dla operatorów sieci telekomunikacyjnych.