Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik z językiem niemieckim (k/m)

PS24 GROUP sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

  • Opis zadań:

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami oraz Pracownikami PS24

  • Organizacja i koordynacja wyjazdów

  • Obsługa kontraktów

  • Przygotowywanie dokumentów

  • Rekrutacja Kandydatów

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

  • Absolwenci Germanistyki lub Lingwistyki – mile widziani

  • Dyspozycyjność i otwartość na nowe wyzwania

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Pracę w ambitnym i rozwijającym się Zespole

  • PREMIE I BENEFITY

  • Szkolenia dotyczące obsługi Klienta, prowadzenia rozmów telefonicznych, obsługi exela

O nas

PS24 GROUP SP. Z O.O., firma oferująca usługi w różnych obszarach, między innymi usługi opieki oraz pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej w związku z rozwojem i poszerzeniem Działu Operacyjnego poszukuje obecnie Pracowników