Oferta pracy

Pracownik z prawem jazdy do obsługi dostaw, zaopatrzenia

ANTONI URBAŃSKI "GASTROPOL"O firmie

15‐25 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Piątkowska 94/B
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Pracownik fizyczny

ANTONI URBAŃSKI "GASTROPOL"

Piątkowska 94/B

Poznań

Rodzinna Firma cateringowa z 14 letnim stażem na rynku Poznańskim.

Opis stanowiska:

  • Firma cateringowa zatrudni pracownika z prawem jazdy do obsługi, dostaw, zaopatrzenia.
  • Praca w cateringu wymaga elastyczności w obsłudze klienta.
  • Nie szukamy kierowców pracujących 8h od pn. /pt. jeżdżących z punktu A do B

Wymagania;

  • Dobra prezencja
  • Czynne Prawo jazdy kategorii B
  • Chęć do pracy i nauki
  • Nienormowany czas pracy
  • Doświadczenie w cateringu mile widziane
  • Dopuszczamy status studenta zaocznego , rencisty, emeryta

Oferujemy;

  • umowę zlecenie
  • obiad firmowy
  • stawka godzinowa od 15 zł / h ( pokaż co potrafisz )
  • premia w zależności od wyników i przerobu
  • pracę w prężnym i zgranym i rozwijającym się zespole

Pytania w godzinach 8-16 - telefonicznie.

Proszę o przesłanie CV

Referencje z poprzedniej firmy będą dodatkowym atutem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy