Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik zakładu poligraficznego

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MarGraf Wydawnictwo Reklamowo-Poligraficzne

    Drukarnia Cyfrowa · Introligatornia · Producent Gadżetów · Właściciel serwisów internetowcych
    ze względu na różnorodny charakter pracy zatrudni
    "pracownika zakładu poligraficznego" - z umiejętnością tworzenia grafiki.

    Pracownik zakładu poligraficznego – z umiejętnościami obsługi programów graficznych

    Miejsce pracy: Kraków
    Zakres obowiązków:

    Zależny od umiejętności, predyspozycji i kwalifikacji dopasowywany indywidualnie. Zazwyczaj jest to obsługa Klienta, proste prace graficzne, proste prace manualne, obsługa maszyn i urządzeń małej poligrafii.

    Wymagania minimalne:

    • znajomość ortografii języka polskiego
    • biegła obsługa komputera
    • komunikatywność i umiejętność obsługi klienta
    • umiejętność wyszukiwania i przetwarzania informacji
    • podstawowa znajomość Corel lub Ilustrator oraz Photoshop
    • kreatywność i dobra organizacja nie tylko własnej pracy
    • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
    • dokładność, systematyczność, zaangażowanie, wyczucie estetyczne
    • wykształcenie min. średnie
    ponadto:
    • dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw programowania, php lub WordPressa i PrestaShop

     Oferujemy:

    • ciekawą, atrakcyjną i różnorodną pracę, nie tylko „za biurkiem”
    • wielozadaniową, stałą - w pełnym wymiarze pracę w Krakowie-Płaszowie od Pn-Pt
    • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • stałe wynagrodzenie, adekwatnie podnoszone do umiejętności i stażu pracy
    • pracę w 16 letniej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • miłą atmosferę pracy w młodym zespole

    Informacje dodatkowe:

    • Wymiar etatu: Pełny etat
    • Rodzaj umowy: Na okres próbny
    • Czas trwania umowy: 6 m. okres próbny, min. 2 lata po okresie próbnym (lub umowa stała)
    • Liczba wakatów: 2
    • Min. doświadczenie: Mniej niż 1 rok
    • Min. wykształcenie: Średnie ogólnokształcące
    • Przedział wynagrodzenia: 1.600,00 zł - 2.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
    • Premie, dodatki: Premie świąteczne, 13-tka

    Jesteś wszechstronny? Szukasz stałej ale różnorodnej pracy?

    Jesteś miła/y i sympatyczna/y?

    Masz głowę pełną pomysłów (nie tylko graficznych) i potrafisz je szybko realizować? Jesteś kreatywny?

    ...prześlij CV ze zdjęciem i datą urodzenia z dopiskiem „pracownik poligraficzny”;
    chcesz się wyróżnić napisz indywidualny List motywacyjny.

    Informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zaprosimy wybrane osoby.
    Nie szukamy pracowników korespondencyjnych!