Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik zbioru truskawek wiszących

Contrain Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Holandia Baarlo, Holandia

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny
Contrain powstał w 1998 r. Dziś w ramach Grupy Contrain działa kilka podmiotów, m.in. dwie Agencje Pracy Tymczasowej oraz spółka oferująca usługi z zakresu doradztwa personalnego. Grupa Contrain współpracuje z ponad 100 przedsiębiorstwami z Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej (głównie Holandii i Niemiec). Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga w efektywnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, znalezieniu i zarządzaniu pracownikami różnego szczebla na najwyższym poziomie jakości.

Pracownik zbioru truskawek
- Holandia

Oferta

Poszukujemy osób do pracy w Holandii przy zbiorze truskawek. Wyjazd możliwy od zaraz!

Nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia.

Zakres obowiązków

  • zbiór i pielęgnacja truskawek wiszących (praca w szklarni i w tunelach)

Czego oczekujemy

  • dokładności i precyzji przy wykonywaniu obowiązków
  • mile widziane doświadczenie przy pracy w szklarni
  • praca idealna dla pań

Co oferujemy

  • atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie – 10,24 euro brutto/h
  • pracę w malowniczej miejscowości Baarlo w Holandii
  • pracę w miłej atmosferze
  • dodatki urlopowe i wakacyjne
  • legalne zatrudnienie w oparciu o pracę o umowę tymczasową
  • zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy
  • wsparcie w organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego na miejscu
  • możliwość wzięcia udziału w programie poleceń i otrzymania bonusu za polecenie znajomego do pracy
  • wysokie standardy bezpieczeństwa – wsparcie w organizacji testów na COVID-19

Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612

Zapraszamy do wysłania CV przy pomocy przycisku aplikuj.

po zapoznaniu się z poniższą klauzulą informacyjną wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w załączonym CV.

Ogłoszenie archiwalne