Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Zespołu Administracji

PRO.MED.PL Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • praca z dokumentami - sprawdzanie poprawności, wprowadzanie do systemu IT

  • obsługa korespondencji i firm kurierskich

  • ewidencja środków trwałych

  • współpraca z pracownikami innych działów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy biurowej

  • dbałość o szczegóły i terminowość

  • znajomość Excel, biegła obsługa komputera

  • wykształcenie wyższe ukończone lub w trakcie (preferowany kierunek rachunkowość)

  • w naszym zespole ważne są: współpraca, inicjatywa w działaniu, bezpośrednia komunikacja i pozytywna energia

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę, narzędzia pracy

  • wynagrodzenie stałe, premia roczna i opieka medyczna

  • dobra atmosfera w zgranym zespole

  • praca w biurze w Katowicach od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16 lub 9 - 17

PRO.MED.PL jest częścią czeskiej firmy farmaceutycznej PRO.MED.CS Praha a.s., działającej na 25 rynkach i posiadającej własną bazę naukowo-badawczą.

Jesteśmy w Polsce ponad 10 lat, nasz zespół liczy 100 osób i nadal rośnie. Dzięki lekom docenianym przez lekarzy i pacjentów stale się rozwijamy, nawet teraz w czasie pandemii.

Przewiń do profilu firmy