Ta oferta pracy jest nieaktualna od 278 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Zespołu Administracji Kurierskiej

  • Warszawa, Wypędy (pow. pruszkowski), Sokołów (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    TNT Express jest częścią międzynarodowej grupy FedEx i jest jedną z największych firm kurierskich świata. Każdego dnia transportuje milion przesyłek: dokumentów, paczek, frachtów. Firma zarządza lotniczą i drogową siecią transportową w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku oraz w obu Amerykach. W 2015 TNT wypracowało 6,9 mld € przychodu.
    top

    TNT Express - międzynarodowa firma kurierska oferuje pracę na stanowisku:

    (praca w trybie zmianowym (6.00-14.00 lub 14.00-22.00)
    Miejsce pracy Warszawa okolice, Wypędy

    Podstawowe obowiązki:

    • bieżące kontrole i weryfikacja pracy kurierów
    • kontrola kompletności i rzetelności danych zapisanych w karcie dziennej kuriera
    • terminowe i poprawne sporządzanie raportów dotyczących pracy kurierów
    • weryfikacja dokumentów zwrotnych

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia średniego
    • umiejętności szybkiego pisania na komputerze
    • znajomości obsługi komputera (MS Office)
    • dokładności, sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełny etat (praca w trybie zmianowym (6.00-14.00 lub 14.00-22.00)
    • opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
    • dofinansowanie pakietu MultiBenefit/MultiSport
    • bezpłatny dojazd do pracy BUSem ze stacji WKD Opacz

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacyjnym zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez TNT Express Worldwide (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Annopol 19".
    Administratorem danych jest TNT Express Worldwide (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 03-236, ul. Annopol 19. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.