Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik zespołu ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

  • Dolna 3, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Dolna 3

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie zespołu w prowadzeniu projektów CSR oraz działaniach komunikacyjnych wokół projektów

  • Zaangażowanie w prace nad raportem zrównoważonego rozwoju Biedronki

  • Współpraca z partnerami społecznymi i środowiskowymi Biedronki, takimi jak WOŚP, Szlachetna Paczka, Salamandra, PAH, Okresowa Koalicja, etc.

Nasze wymagania

  • Dostępność min. 30 godzin w tygodniu oraz zainteresowanie tematyką CSR i Sustainability

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom minimum B2)

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Umowę zlecenie na okres 5 miesięcy z perspektywą pozostania w organizacji

  • Możliwość zaangażowania w różnorodne i ciekawe działania o dużym wpływie społecznym i środowiskowym

  • Elastyczne godziny pracy

  • Wynagrodzenie: 28 zł/h brutto

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • parking w pobliżu biura

  • miła atmosfera w pracy

Ponad 3250 sklepów w 1100 miejscowościach oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 27 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz bogaty pakiet programów socjalnych i benefitów. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. #Codziennie.

Przewiń do profilu firmy