Oferta pracy

Pracownik Zespołu ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Karola Marcinkowskiego 2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie, wprowadzanie oraz koordynowanie usprawnień w obszarze procesów i procedur HR

  • Koordynacja procesów związanych z obszarem administracji HR, szkoleń, wynagrodzeń i oceny pracowniczej oraz wsparcie kadry kierowniczej w tym zakresie

  • Wsparcie dla kadry kierowniczej w realizacji celów strategii rozwoju Uczelni m.in. poprzez pomoc w ustalaniu realnych potrzeb poszczególnych jednostek i podejmowaniu decyzji personalnych oraz proponowanie rozwiązań

  • Raportowanie wskaźników HR i przygotowywanie raportów na potrzeby kadry kierowniczej

  • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych odzwierciedlających długofalowe plany rozwoju Uczelni oraz organizacja działań rozwojowych

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych (od etapu badania potrzeb rekrutacyjnych do momentu zatrudnienia)

  • Rekomendowanie systemów i narzędzi motywacyjnych oraz wdrażanie ich w strukturach Uczelni

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane obszary: zasoby ludzkie, pedagogika, zarządzanie)

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność analizy przepisów i przygotowywania pism

  • Dobra znajomość obsługi MS Excel

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność dostosowania się do dynamicznego i zmieniającego się otoczenia,

  • Inicjatywa w działaniu oraz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność koordynowania kilku tematów jednocześnie

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Motywacyjny i adekwatny do doświadczenia system wynagradzania

  • Możliwość uczestnictwa w spersonalizowanych kursach i szkoleniach

  • Pakiet benefitów pracowniczych (13-stą pensję, dofinansowanie wypoczynku letniego, Kartę Multisport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku