Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Zespołu Helpdesk

HBHO firmie

  • Wichrowa 28, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

HBH

Wichrowa 28

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • język angielski

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie merytoryczne i informatyczne pracowników firmy w rozwiązywaniu codziennych problemów

  • współpraca z lokalnymi administratorami w spółkach należących do Grupy Kapitałowej

  • wsparcie procesu standaryzacji i optymalizacji usług IT w ramach Grupy Kapitałowej

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług informatycznych

  • zarządzanie dokumentacją techniczną

  • aktywna współpraca z właścicielami biznesowymi przy wdrożeniach zmian w systemach informatycznych

  • aktywny udział w implementacji zmian oraz projektach informatycznych

  • nadzór nad środowiskiem infrastruktury IT

Nasze wymagania

  • dobra znajomość zagadnień związanych ze sprzętem komputerowym, systemami operacyjnymi Windows oraz oprogramowaniem biurowym

  • umiejętności analitycznego myślenia i proaktywne podejście w poszukiwaniu rozwiązań

  • pozytywne nastawienie na zrozumienie potrzeb klienta wewnętrznego

  • wysoka kultura komunikacji

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie technicznym

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej organizacji będącej liderem w swojej branży

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • uczestnictwo w ciekawych projektach

  • pakiety medyczne i karta multisport

  • autobus firmowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • Multisport

HBH

Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym. Należymy do Grupy Kapitałowej zajmującej się sprzedażą hurtową materiałów grzewczych, sanitarnych i sieci zewnętrznych.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku Aplikuj.