Oferta pracy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy

    Oferta z szybkim aplikowaniem
    co to?

    Pracownik Zespołu Helpdesk

    HBH

    • Wichrowa 28, Poznań
      Poznań, wielkopolskie
    • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • specjalista (Mid / Regular)

    HBH

    Wichrowa 28

    Poznań

    Technologie, których używamy

    Wymagane

    • język angielski

    Twój zakres obowiązków

    • wsparcie merytoryczne i informatyczne pracowników firmy w rozwiązywaniu codziennych problemów

    • współpraca z lokalnymi administratorami w spółkach należących do Grupy Kapitałowej

    • wsparcie procesu standaryzacji i optymalizacji usług IT w ramach Grupy Kapitałowej

    • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług informatycznych

    • zarządzanie dokumentacją techniczną

    • aktywna współpraca z właścicielami biznesowymi przy wdrożeniach zmian w systemach informatycznych

    • aktywny udział w implementacji zmian oraz projektach informatycznych

    • nadzór nad środowiskiem infrastruktury IT

    Nasze wymagania

    • dobra znajomość zagadnień związanych ze sprzętem komputerowym, systemami operacyjnymi Windows oraz oprogramowaniem biurowym

    • umiejętności analitycznego myślenia i proaktywne podejście w poszukiwaniu rozwiązań

    • pozytywne nastawienie na zrozumienie potrzeb klienta wewnętrznego

    • wysoka kultura komunikacji

    • umiejętność pracy w zespole

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie technicznym

    Mile widziane

    • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka niemieckiego

    To oferujemy

    • pracę w nowoczesnej organizacji będącej liderem w swojej branży

    • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

    • uczestnictwo w ciekawych projektach

    • pakiety medyczne i karta multisport

    • autobus firmowy

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • Multisport

    HBH

    Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym. Należymy do Grupy Kapitałowej zajmującej się sprzedażą hurtową materiałów grzewczych, sanitarnych i sieci zewnętrznych.

    Przewiń do profilu firmy

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

    Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku Aplikuj.