Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1328 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Zespołu Logistycznego

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 27.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W Decathlon pracuje aktualnie 41 tys. osób w 17 krajach na świecie, które realizują ponad 4 miliardy Euro obrotu rocznie. Jesteśmy znanym na poziomie międzynarodowym projektantem, producentem oraz dystrybutorem artykułów sportowych.

    Naszą ideą jest upowszechnianie przyjemności z uprawiania sportu dla jak największej rzeszy ludzi. W Polsce Decathlon rozwija się bardzo dynamicznie. Otwieramy nowe placówki, a nasze plany rozwoju przewidują kolejne otwarcia.

    Pracownik zespołu logistycznego - Dział Rampa
    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków

    Pracując na naszym Magazynie dbasz o zaopatrzenie wszystkich sklepów Decathlon w Polsce, Czechach i Szwecji, aby nasi klienci mogli czerpać radość i korzyści wynikające z uprawniana sportu.

    Praca na dziale Rampy w Magazynie Decathlon obejmuje:
    • przenoszenie paczek i przygotowywanie palet do wysyłki
    • rozładunki, załadunki i transport palet z wykorzystaniem wózków widłowych
    • współpracę i komunikację z firmami trasportowymi oraz sklepami Decathlon
    • zapewnienie wiarygodności przepływu fizycznego i informatycznego towaru

    Szczegóły profilu

    • Czerpiesz radość z uprawiania sportu?
    • Chciałbyś zdobyć doświadczenie w logistyce na najwyższym poziomie?
    • Chcesz rozwijać swoje umiejętności i kompetencje?
    • Nie czekaj! Złóż swoją aplikację!

    Szukamy osób:

    • energicznych i zmotywowanych do działania
    • odpowiedzialnych i ambitnych
    • potrafiących współpracować w dużym zespole
    • dyspozycyjnych (praca również w weekendy)
    • nastawionych na cel

    Oferujemy:

    • pracę w różnych wymiarach etatu
    • elastyczny grafik
    • pracę w młodym i ambitnym zespole
    • możliwość rozwoju

    Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe.

    wszystkie informacje o firmie dostępne na stronie

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)