Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Zespołu Rozwoju Aplikacji

HBHO firmie

  • Wichrowa 28, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

HBH

Wichrowa 28

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • PHP

  • MySQL

  • JavaScript

  • Rest

  • SOAP

  • DB2

  • MS Access

  • PostgreSQL

Twój zakres obowiązków

  • rozwój istniejących rozwiązań informatycznych oraz implementacja nowych, wspierających procesy biznesowe

  • budowanie interfejsów pomiędzy systemami centralnymi (ERP, SAP) oraz pozostałymi aplikacjami

  • wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych oraz wsparcie projektów zwierających komponenty IT

  • przygotowywanie raportów analitycznych

  • szkolenie użytkowników i tworzenie dokumentacji technicznej

  • wsparcie w utrzymaniu istniejących systemów informatycznych

  • aktywna współpraca z dostawcami rozwiązań IT

  • aktywne poszukiwanie rozwiązań w odpowiedzi na zgłoszone przez użytkowników problemy

Nasze wymagania

  • wykształcenia o profilu informatycznym

  • umiejętności programowania

  • znajomości technologii webowych (HTML, CSS, PHP, MySQL, JavaScript)

  • umiejętności wykorzystywania API (Rest, SOAP)

  • znajomości baz danych (MySQL, DB2, MS Access, PostgreSQL)

  • implementacji rozwiązań w systemach Windows i Linux

  • otwartości na nowe technologie informatyczne

  • samodzielności i kreatywności w rozwiązywaniu problemów

  • wysokiej umiejętności komunikacji w zespole i na zewnątrz

  • praktyczna znajomość systemów Business Intelligence mile widziana

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym oraz umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • znajomość niemieckiego mile widziana

To oferujemy

  • doskonalenie umiejętności analitycznych

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość rozwoju dzięki dużej różnorodności zagadnień

  • pozyskanie wiedzy o organizacji i funkcjonowaniu przedsiębiorstwa

  • możliwość szkoleń merytorycznych oraz językowych

  • wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników

  • dołączenie do zgranego zespołu

  • pakiety medyczne oraz Multisport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • Multisport

HBH

Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym. Należymy do Grupy Kapitałowej zajmującej się sprzedażą hurtową materiałów grzewczych, sanitarnych i sieci zewnętrznych.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Zgłoszenia zawierające CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj.