Oferta pracy

Pracownik Zespołu Serwisu w Centrum Informatyki

UNIWERSYTET EKONOMICZNY WE WROCŁAWIU

  • Komandorska 118/120, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Komandorska 118/120

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka notebooków, komputerów oraz urządzeń peryferyjnych,

  • usuwanie usterek sprzętowych poprzez wymiana uszkodzonych komponentów w komputerach i laptopach,

  • instalacja i konfiguracja podstawowego oprogramowania na bazie systemu Windows 10

  • wsparcie użytkowników końcowych w zakresie:

  • obsługi systemów informatycznych oraz problemów wynikających z obsługi sprzętu IT – analizowanie problemów i znajdowanie rozwiązań,

  • doradztwo w zakresie doboru technologii

  • współpraca z innymi działami informatycznymi Centrum Informatyki,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • znajomość systemów operacyjnych Windows 10,

  • znajomość pakietu Microsoft Office w zakresie: instalacji, konfiguracji, rozwiązywania podstawowych problemów,

  • podstawowa znajomość technologii druku laserowego oraz diagnostyki podstawowych problemów,

  • znajomość budowy oraz podstawowej diagnostyki sprzętu komputerowego,

  • min. roczne doświadczenie w diagnozowaniu i naprawach komputerów,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne zapoznawanie się z dokumentacja,

  • nastawienie na pracę zespołową,

  • kultura osobista i punktualność,

  • komunikatywność, rzetelność, otwartość oraz dynamika w działaniu.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość wiodących technologii informatycznych,

  • podstawowa znajomość usług sieciowych i administracji sieci,

  • znajomość podzespołów elektronicznych,

  • umiejętność montażu i naprawy elektroniki,

  • umiejętność napraw i wymiany podzespołów w komputerach na podstawie dokumentacji producenta (komputery PC w tym laptopy, AiO),

  • umiejętność naprawy drukarek laserowych i urządzeń wielofunkcyjnych laserowych A4.

To oferujemy

  • wspieramy realizację projektów Uczelni w obszarze informatycznym,

  • uczestniczymy w projektach technologicznych prowadzonych w ramach Centrum Informatyki,

  • korzystamy z nowoczesnych narzędzi pracy umożliwiających pracę zdalną,

  • zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę w pełnym wymiarze,

  • umożliwiamy rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych (program studiów dla pracowników oraz system szkoleń),

  • premia roczna (trzynastka),

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, oraz wykupienia karty sportowej.

  • Benefity

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jesteśmy jedną z największych szkół ekonomicznych w kraju, liczącym się ośrodkiem badań w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse oraz nauki o zarządzaniu i jakości. Odgrywamy ważną rolę w kształceniu ekonomistów, w badaniach naukowych i pracach dla gospodarki. Jesteśmy aktywnym partnerem w międzynarodowych kontaktach naukowych i dydaktycznych. Posiadamy szeroką ofertę edukacyjną obejmującą 12 kierunków w języku polskim i 4 programów w języku angielskim, EMBA oraz Szkolę Doktorską.

Przewiń do profilu firmy