Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Zespołu Sprzedaży, Marketingu i Obsługi Klienta

  • Lębork, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PPFK Profarm Sp. z o.o. zajmuje się  produkcją produktów leczniczych, wyrobów kosmetycznych, wyrobów medycznych, aromaterapeutycznych, a także opracowaniem innowacyjnych receptur i technologii produkcji.

    Miejsce pracy: Lębork

    Opis stanowiska:

    • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie leadów sprzedażowych
    • kontakt z klientami w zakresie prowadzonych działań sprzedażowych i marketingowych
    • obsługa zamówień
    • aktywny udział w projektach marketingowych
    • umawianie spotkań biznesowych
    • przygotowywanie ofert i prezentacji
    • ścisła współpraca z zespołem sprzedaży i zespołem wdrożeniowym
    • raportowanie wyników sprzedaży

    Wymagania:

    • łatwość nawiązywania kontaktów – również przez telefon
    • wysoka kultura osobista
    • inicjatywa
    • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
    • nastawienie na cel i wytrwałość w dążeniu do jego osiągnięcia
    • znajomość MS Office
    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • ciekawą, urozmaiconą i pełną wyzwań pracę
    • stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie plus premie zależne od efektów pracy
    • szkolenia
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.