Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Zieleni Miejskiej / Ogrodnik (k/m)

  • Berlin / Niemcy, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PENTA Gebäudeservice jest częścią intensywnie rozwijającej się Grupy Gegenbauer, posiadającej swoje oddziały w całych Niemczech. Klienci ze wszystkich branż powierzają nam swoje nieruchomości i oczekują zadbanego otoczenia, pewnych procedur i możliwości efektywnej eksploatacji swoich pomieszczeń. Grupa Gegenbauer jest zawsze otwarta na zaangażowanych i odpowiedzialnych pracowników, potrafiących realizować nadchodzące wyzwania.

    Do naszej spółki córki, berlińskiej firmy PENTA Gebäudeservice GmbH poszukujemy od zaraz pracowników na stanowisko
    Pracownik Zieleni Miejskiej / Ogrodnik (k/m) - pełny etat
    Miejsce pracy: Berlin / Niemcy

    Obowiązki:

    • Pielęgnacja terenów zielonych (np. koszenie trawników, usuwanie liści, obsadzanie, nawadnianie, nawożenie, itp.)
    • Obsługa maszyn i urządzeń

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie w zakresie ogrodnictwa i pielęgnacji zieleni miejskiej lub doświadczenie zawodowe w tym obszarze
    • Znajomość j. niemieckiego co najmniej na poziomie podstawowym
    • Umiejętność pracy w zespole i elestyczność w zakresie czasu i charakteru pracy
    • Satysfakcja z pracy z przyrodą na wolnym powietrzu
    • Prawo jazdy klasy B lub wyższej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełny etat zgodnie z niemieckim prawem pracy. Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków, itp.
    • Interesujące wyzwania w pracy
    • Staranne przyuczenie do nowych zadań
    • Przyjemną atmosferę w pracy
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Wsparcie w poszukiwaniu mieszkania
    • Mile widziane Panie oraz Panowie

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji  (w j. niemieckim lub polskim) do przedstawiciela pracodawcy klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.