Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownika Archiwum

Instal Kraków Spółka AkcyjnaO firmie

Instal Kraków Spółka Akcyjna

Konstantego Brandla 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie archiwum zakładowego – archiwizacja dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz procedurami,

  • gromadzenie akt, odpowiednia ich klasyfikacja i opis, zabezpieczanie, przechowywanie i udostępnianie dokumentacji oraz prowadzenie ewidencji dokumentacji przekazywanej do archiwum (katalogowanie) zgodnie z przepisami prawa oraz przyjętymi zasadami obowiązującymi w Spółce,

  • zapewnianie ciągłości obiegu akt na potrzeby komórek organizacyjnych firmy oraz monitorowanie przekazywania dokumentacji do archiwum w wyznaczonych terminach i zgodnie z przyjętymi zasadami,

  • współpraca z komórkami organizacyjnymi firmy w zakresie zarządzania procesem archiwizacji dokumentacji firmowej,

  • sporządzanie sprawozdań z inwentaryzacji dokumentacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • pakiet MS Office w stopniu bardzo dobrym,

  • znajomość przepisów prawa dot. archiwizacji dokumentacji,

  • zaangażowanie, staranność, samodzielność, odpowiedzialność i terminowość.

To oferujemy

  • współpracę z zespołem kompetentnych i wykwalifikowanych współpracowników;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pracę w firmie o wieloletniej tradycji.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.