Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownika Biura Obsługi Klienta

TECHMARKO firmie

TECHMARK

Piotrkowska 10/12

Aleksandrów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa Klienta zagranicznego w ramach stałej współpracy (telefoniczno-mailowa),

  • Przygotowywanie ofert handlowych na bazie cenników i katalogów produkowanych mebli metalowych,

  • Przyjmowanie i wprowadzanie zamówień Klienta zagranicznego do programu handlowo-produkcyjnego,

  • Wystawianie faktur sprzedaży, korekt oraz innych dokumentów wymaganych przez Klienta,

  • Obsługa internetowych kanałów sprzedaży Klientów zagranicznych,

  • Czynne i kreatywne zaangażowanie w pracę biura.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie,

  • Znajomość obsługi MS Office, Windows,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność organizowania własnej pracy,

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Zaangażowanie w sprawy firmy,

  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Umowę o pracę w znanej branży i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Przyjazne miejsce pracy,

  • Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych.

TECHMARK

Firma z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Piotrkowskiej 10/12 to firma produkująca meble i konstrukcje metalowe, wykonująca usługi w zakresie obróbki blach i lakierownia proszkowego.

Przewiń do profilu firmy