Pracownika ds. Obsługi Klienta

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Salon optyczny poszukuje:

PRACOWNIKA DS. OBSŁUGI KLIENTA
Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie
01/2018

Zakres obowiązków:

Pomoc w doborze i sprzedaż okularów oraz innych produktów optycznych.

Wymagania:

  • Komunikatywność, orientacja na klienta
  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży
  • Mile widziane doświadczenie w branży optycznej
  • Dla osób zainteresowanych pracą w dziale refrakcji lub warsztacie, konieczne wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia fachowe i sprzedażowe
  • Rozwój zawodowy
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dodatkowe świadczenia pracownicze
  • Umowę o pracę na pełen etat, stałe miesięczne wynagrodzenie

Osoby z wykształceniem optycznym, po naszym wewnętrznym szkoleniu, mogą również podjąć pracę na innym stanowisku w dziale refrakcji lub w warsztacie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim listem przewodnim.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej