Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownika ds. Oceny Jakości

MEDLAB-PRODUCTS Sp. z o.o.O firmie

MEDLAB-PRODUCTS Sp. z o.o.

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 8

Raszyn (pow. pruszkowski)

PRACOWNIKA DS. OCENY JAKOŚCI

W PIONIE PRODUKCJI W SEKCJI ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

ZAKRES ZADAŃ I KOMPETENCJI:

  • ocena i analiza jakości produktów, które mają wejść do oferty handlowej,
  • analiza porównawcza produktów pod względem ich jakości,
  • inicjowanie i prowadzenie samodzielnych badań towarów i produktów, wynikających
    z wewnętrznych zadań Działu zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie,
  • dokumentowanie wyników kontroli poprzez sporządzanie raportów i sprawozdań,
  • wykazywanie inicjatywy w zakresie prowadzenia ocen i analiz jakościowych,
  • współudział w doskonaleniu procesów produkcyjnych,
  • analizowanie błędów jakościowych oraz wdrażanie w miarę potrzeb działań zapobiegawczych i korygujących oraz koordynowanie ich przebiegu,
  • prowadzenie nadzoru nad jakością wyrobów w procesie produkcyjnym,
  • analizowanie reklamacji jakościowych, nadzór nad działaniami korygującymi,
  • współpraca z innymi komórkami firmy w zakresie ciągłego doskonalenia jakości produktów.

WYMAGANE KWALIFIKACJE:

  • wykształcenie minimum średnie - techniczne: przetwórstwo tworzyw sztucznych, mechanika, metrologia, mechatronika i pokrewne lub biologiczne, chemiczne i pokrewne,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • umiejętność obsługi programów MS Office, w szczególności Excela,
  • otwartość na wiedzę, chęć podnoszenia kwalifikacji.

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie zawodowe w komórce zajmującej się oceną jakości w firmie produkcyjnej lub w laboratorium,
  • praktyczna znajomość technik pomiarowych,
  • znajomość narzędzi statystycznych używanych w ocenie jakości.
Oferty z podaniem stanowiska i oczekiwań finansowych prosimy przesyłać na adres:

05-090 Raszyn k/Warszawy
ul. Gałczyńskiego 8
lub za pomocą przycisku aplikowania

Oferty bez określonych oczekiwań finansowych nie będą rozpatrywane !!

Informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych, w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r jest Medlab - Products Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie (05-090), ul. Gałczyńskiego 8. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane przez Medlab - Products Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednakże niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych.

Kandydaci mogą również przekazać swoje aplikacje w celu rozpatrywania ich przez Medlab - Products Sp. z o.o. także w przyszłych procesach rekrutacji. W tym celu powinna Pani / Pan podpisać klauzulę zgody do celów rekrutacyjnych, która zostanie przedstawiona w siedzibie firmy przed rozmową kwalifikacyjną.

Ogłoszenie archiwalne