Oferta pracy

Pracownika ds. organizacji szkoleń

Firma B-Consulting Bartłomiej GębarowskiO firmie

Rekrutacja zdalna

Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski

aleja Józefa Piłsudskiego 31

Rzeszów

Jeżeli interesuje Cię praca w młodym, dynamicznym zespole, jeżeli chcesz rozwijać swoje pasje, lubisz wyzwania, a od środowiska pracy oczekujesz elastyczności, rozwoju
i niestandardowego podejścia, chcesz realizować niebanalne zadania, wdrażać swoje własne pomysły, a w relacjach z innymi czujesz się jak "ryba w wodzie" aplikuj na stanowisko:
Pracownika ds. organizacji szkoleń w B-Consulting Bartłomiej Gębarowski!

Główne zadania:

  • całościowa organizacja szkoleń i usług doradczych prowadzonych przez firmę,
  • tworzenie dokumentacji szkoleniowej,
  • tworzenie grafików i harmonogramów,
  • weryfikacja materiałów przygotowanych przez trenerów,
  • techniczne przygotowanie szkoleń (sale, catering, sprzęt, noclegi itp.),
  • obsługa klientów w zakresie prowadzonych szkoleń/usług doradczych,
  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych, kancelaryjnych,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych i dobrych relacji z klientami,

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta V roku (sugerowane kierunki: organizacja i zarządzanie, zarządzanie projektami, administracja, socjologia lub pokrewne),
  • min.6-miesięcznego doświadczenia na stanowisku zw. z obsługą i koordynacją szkoleń,
  • czynnego prawa jazdy kat.B,
  • mile widziane doświadczenie w przygotowaniu lub realizacji szkoleń finansowanych ze środków UE i innych źródeł publicznych,
  • zaangażowania i dynamicznego podejścia do wykonywania obowiązków służbowych,
  • gotowości do rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • obsługi aplikacji biurowych w ramach pakietu MSOffice (WORD, EXCEL, PPoint),
  • komunikatywności,
  • samodzielności,

Oferujemy:

  • umowa o pracę, w pełnym wymiarze godzin,
  • szkolenie wdrożeniowe,
  • rozwój i podnoszenie własnych kompetencji,
  • możliwość kreatywnej pracy i realizacji własnych pomysłów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( 2600-3000 brutto),
  • premię uzależnioną od wyników,
  • narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy do dyspozycji),

Ze względów bezpieczeństwa zapewniamy Państwu rekrutację ZDALNĄ w oparciu o trzy elementy:

  1. Rozmowa telefoniczna
  2. Rozmowa online
  3. Spotkanie w siedzibie firmy
Prosimy o wysyłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ
( w tytule wiadomości prosimy wpisać Pracownik ds. Organizacji Szkoleń)

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie
z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy