Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownika działu Projektów Pomocowych

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
    poszukuje:
    PRACOWNIKA DO DZIAŁU PROJEKTÓW POMOCOWYCH UMB
    Miejsce pracy: Białystok
    Rodzaj umowy – umowa o pracę
    Wymiar czasu pracy – zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
    Możliwość zatrudnienia od lutego 2019

    Podstawowy zakres obowiązków:

    • realizacja projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, w tym w szczególności:
    - prowadzenie i archiwizacja dokumentacji związanej z realizacją Projektu,
    - prowadzenie projektu w systemie SL2014,
    - przygotowywanie wniosków o płatność w zakresie postępu rzeczowego, wskaźników, przebiegu realizacji projektu,
    - monitoring działań projektowych i osiąganych wskaźników,
    - wykonywanie innych poleceń wydanych przez bezpośredniego przełożonego związanych z realizacją projektu.
    • udział w przygotowywaniu projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych w tym: sporządzanie wniosków o dofinansowanie projektu wraz z niezbędnymi załącznikami,
    • wyszukiwanie informacji o możliwości finansowania przedsięwzięć zgodnych z profilem działalności jednostek organizacyjnych UMB.

    Wymagania niezbędne:

    • wykształcenie – wyższe,
    • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe przy realizacji projektów ze środków zewnętrznych, w tym z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój,
    • udział w przygotowaniu min. 1 wniosku o dofinansowanie ze środków pomocowych,
    • obsługa komputera (znajomość pakietu MS Office),
    • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

    Mile widziane:

    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

    Od kandydata/kandydatki oczekuje się:

    • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
    • samodzielności.

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:

    • CV
    • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2016r. poz. 922).
    Aplikacje w wersji elektronicznej należy przesłać za pomocą przycisku aplikowania lub dostarczyć osobiście do Działu Projektów Pomocowych UMB, ul. Kilińskiego 1, 15-089 Białystok (prawe skrzydło Pałacu Branickich); tel. 85 748 55 20.
    Termin składania aplikacji: do dnia 31.01.2019 r.

    Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzenia rozmowy z wybranymi kandydatami.