Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Pracownik Techniczny

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o.O firmie

  • Morgi (pow. świecki)

    Morgi (pow. świecki), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca w dziale technicznym

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • komunikatywność i asertywność

  • silna osobowość

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • wykształcenie – minimum zawodowe

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowanie

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • możliwość wyjazdu na delegacje do pracy w zakładzie Tönnies w Niemczech

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o.

Zakłady Mięsne Nove Sp zo.o. jest częścią Grupy Kapitałowej Tönnies to rodzinna firma z branży przetwórstwa mięsnego, której roczny obrót wynosi 7 miliardów euro. Siedziba znajduje się w Rheda-Wiedenbrǜck w Niemczech. Tönnies prowadzi działalność w kilku krajach tj. Niemcy, Wielka Brytania, Dania, Polska. ZM Nove znajduje się w miejscowości Morgi (22 km od Grudziądza) woj. Kujawsko – Pomorskie, zatrudnia powyżej 300 pracowników.

Przewiń do profilu firmy