Logo Pracuj.pl

Pracownk Biurowy ds. Procesów Bankowości z j. niemieckim

CERI International Sp. Z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta z wykorzystaniem języka niemieckiego
  • Pobieranie dokumentów Klienta z archiwum elektronicznego oraz ich weryfikację pod względem kompletności i poprawności danych
  • Wprowadzanie, porównywanie i uzupełnianie danych Klienta
  • Potwierdzanie transakcji na podstawie otrzymanych danych Klienta
  • Elektroniczna archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • Znasz j. niemiecki na poziomie min. B2
  • Chcesz być częścią zespołu, jednocześnie pracować w domu
  • Szybko się uczysz nowych rzeczy
  • Obsługa komputera, w tym pakietu MS Office to dla Ciebie żaden problem
  • Posiadasz własny sprzęt IT (komputer, mikrofon, kamera) z dostępem do Internetu
  • Jesteś osobą dokładną, skrupulatną i systematyczną

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • Kantyna i dofinansowanie posiłków
  • System kafeteryjny My Benefit
  • Zajęcia Joga i fitness
  • Dofinansowanie karty MultiSport

CERI International Sp. Z o.o.

Jesteśmy częścią Commerzbanku, pracujemy dla banków i na bank stawiamy na ludzi. Specjalizujemy się w obsłudze procesów dla instytucji finansowych, testowaniu oprogramowania, automatyzacji procesów i weryfikacji danych klientów (KYC).

W naszej pracy liczy się znajomość języka obcego, zaangażowanie i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Z chęcią nauczymy Cię czegoś nowego, zapewniając bagaż pozytywnych doświadczeń!

Pracownk Biurowy ds. Procesów Bankowości z j. niemieckim, pomorskie