Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracuj na produkcji albo w logistyce!

Axell Holandia Sp. z o.o.

  • Tilburg, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Twój zakres obowiązków

Dla naszych klientów na terenie całej Holandii (m.in. Tilburg,Etten-Leur, Reusel,Venlo,Alphen i wiele innych miejscowości) szukamy pracowników do pracy w logistyce albo na produkcji. Zgłoś się do nas, a my odezwiemy się z ofertami specjalnie dopasowanymi pod Ciebie! Mamy oferty dla Order Pikcerów( zbieranie zamówień), Operatorów wózków widłowych RT/HT, pracę przy produkcji sera koziego i wiele, wiele innych... Nie czekaj zgłoś się już dziś!

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat.B

  • Doświadczenie w pracy na produkcji albo w logistyce

To oferujemy

  • Nasze stawki zaczynają się już od €11,00 brutto/h

  • Dodatki urlopowe oraz wakacyjne

  • Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych

  • Możliwość długotrwałej współpracy

  • Darmowy transport do pracy

  • Opiekę wielojęzycznych koordynatorów

  • Tygodniowy system wynagrodzeń

  • Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów

  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba

Axell Holandia sp.z.o.o to jedna ze spółek działających w ramach marki Axell Employment. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w agencjach pośrednictwa pracy w Polsce, Holandii i na Węgrzech. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4106.

Przewiń do profilu firmy