Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praktyka – Dział Project Management -> PMO / Logistics

IT Solution Factor Sp. z o.o.O firmie

  • Popularna 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta

IT Solution Factor Sp. z o.o.

Popularna 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie zamówień,

  • koordynacja procesu Zamówień,

  • zarządzanie projektem w systemie ERP,

  • przygotowanie projektu do przejścia w fazę serwisu,

  • obsługa projektu serwisowego w systemie ITSM,

  • proces akceptacji faktur zakupowych projektowych,

  • archiwizacja dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • uczeń/uczennica lub student/studentka na kierunku Informatyka, Zarządzanie,

  • umiejętność obsługi programów komputerowych i urządzeń biurowych,

  • zaangażowanie w powierzone zadania,

  • komunikatywność, nastawienie na pomoc innym.

To oferujemy

  • odbycie praktyk na podstawie umowy o realizacji praktyki zawodowej,

  • realizację praktyk w godzinach pracy biura tj. 9:00-17:00,

  • zdobycie kompetencji niezbędnych do pracy w biurze,

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów otwartych na dzielenie się wiedzą,

  • możliwość kontynuowania współpracy i zawarcie umowy dla wybranych osób,

  • zaświadczenie potwierdzające realizację praktyki.

Jesteśmy integratorem systemów informatycznych, stworzonym dzięki pasji do IT i zaangażowaniu najbardziej doświadczonych ekspertów na polskim rynku. Koncentrujemy się na profesjonalnym wsparciu technicznym infrastruktury IT oraz wysokiej klasy usługach informatycznych w modelu outsourcingowym. Ważną częścią naszej oferty jest projektowanie i realizacja zaawansowanych systemów serwerowych, sieciowych, pamięci masowych oraz sprzedaż oprogramowania. Zapewniamy wsparcie klienta na wszystkich etapach realizacji projektu – począwszy od budowy koncepcji, dostaw sprzętu, po wdrożenie i utrzymanie techniczne infrastruktury informatycznej.

Jako dynamicznie rozwijająca się firma, dzięki autorskiemu programowi praktyk umożliwiamy zdobycie pierwszego doświadczenia na rynku pracy pod okiem profesjonalistów.

Przewiń do profilu firmy

Praktyki mają na celu oswojenie uczestnika ze środowiskiem pracy, zapoznanie z zagadnieniami związanymi z obowiązującymi procedurami, obiegiem dokumentów w firmie, procesem zarządzania projektami, procesem logistycznym od Zamówienia po Fakturę zakupową. Uczestnik będzie miał możliwość samodzielnego wykonywania czynności i zadań realizowanych w zespole. Wartością praktyk będzie również rozwój umiejętności pracy w grupie oraz umiejętności w zakresie pozyskiwania, przetwarzania i gromadzenia danych z użyciem narzędzi funkcjonujących w spółce. Każdy kandydat otrzyma opracowany plan praktyk z informacjami szczegółowymi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV bezpośrednio za pomocą przycisku Aplikuj.